Wynajem adresu dla firmy

Medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej we Wrocławiu: Botox, Juvederm, wypełniaczne zmarszczek, kwas hialuronowy

Czy przydatne?

Wynajem adresu dla firmy

Kraj się rozwija, coraz więcej osób odchodzi z etatu i zakłada własną firmę. Statystycznie najczęściej jednoosobową. Dla takich nowych firm wirtualne biuro jest idealnym miejscem do rejestracji siedziby firmy.

Wirtualne biuro idealne dla małej firmy

Aby zarejestrować firmę, należy mieć adres siedziby. Aby zarejestrować ją w mieszkaniu, trzeba mieć tytuł prawny do tego mieszkania. Jeśli nie masz mieszkania na własność, tylko wynajmujesz, to wynajmujący może nie zgodzić się, aby rejestrować firmę pod adresem wynajmowanego mieszkania. Podobnie, gdy mieszkasz u rodziców: trzeba z rodzicami podpisać umowę na wynajem całości lub jego części (pokoju, który będzie siedzibą firmy).

Domowy adres do rejestracji firmy niesie ze sobą niedogodności i zagrożenia prywatności danych osobowych. Nie każdy przedsiębiorca chce, aby w rejestrze CEIDG znajdował się jego adres domowy. Do firmy przychodzi korespondencja, a adres firmy widoczny jest w Internecie w spisach firm. Jeśli nikogo nie będzie w domu, to nikt nie odbierze korespondencji. Wirtualne biuro Wrocław daje pewność, że korespondencja zostanie odebrana w godzinach pracy poczty i listonosza.

Fizyczny adres do zarejestrowania firmy Wrocław

Zanim się zdecydujesz na wybór wirtualne biuro, zwróć uwagę na godziny otwarcia budynku czy liczba obsługiwanej korespondencji w ujęciu miesięcznym. Wirtualne biuro Wrocław przy ulicy Niemczańskiej nie ma limitów, ale konkurencja rozlicza się często do pewnego limitu. Ponadto, może się okazać, że będziesz mieć problem z odebraniem swojej poczty, jeśli wizyta nie będzie zapowiedziana.

Wirtualne biuro Niemczańska, we Wrocławiu oferuje:

  • adres do rejestracji działalności gospodarczej,
  • adres do rejestracji spółki cywilnej,
  • adres do rejestracji spółki jawnej,
  • adres do rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • adres do korespondencji,
  • obsługę poczty przychodzącej, skanowanie przychodzącej korespondencji i wysyłanie ich treści na maila jako załączniki w plikach PDF.