Jak długo trwa leczenie

Medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej we Wrocławiu: Botox, Juvederm, wypełniaczne zmarszczek, kwas hialuronowy

Czy przydatne?

Jak długo trwa leczenie preparatem BOTOX

Wizytę dzielimy na dwie części:

I cześć – zbieramy dokładny wywiad lekarski od Pacjenta. Wypełniana jest specjalna ankieta pod kątem wskazań i przeciwwskazań do zabiegu z zastosowaniem toksyny botulinowej (BOTOX). Następnie wykonujemy zdjęcia Pacjenta (w dwóch projekcjach), które później są uzupełnieniem dokumentacji. Tłumaczymy zasady działania preparatu toksyny botulinowej i indywidualnie planujemy zabieg usuwania zmarszczek, który będziemy wykonywać.

II cześć- właściwy zabieg nastrzykiwania kwasem hialuronowym bądź wypełniaczem zmarszczek jest bardzo krótki. Składa się z kilku 3-4 sekundowych iniekcji. Czyli cały zabieg usuwania zmarszczek nie trwa dłużej niż 5 minut.

(Dłużej natomiast trwa zabieg implantacji kwasu hialuronowego Juvederm, bo około 20 minut, podobnie modelowanie ust, powiększanie ust)

Na koniec pouczamy Pacjenta o zaleceniach pozabiegowych! Zawsze w razie jakichkolwiek pytań nasi lekarze, są do dyspozycji pacjentów pod numerem (0) 601-336-096.

Po ok. 2 tygodniach umawiamy się z pacjentem na wizytę kontrolną, by w pełni ocenić rezultaty zabiegu, w tym usunięcia zmarszczek, wygładzenia twarzy.